Curs de schimb valutar valabil astăzi 13.02.2018

Banca:Curs Euro Banci EUROCurs Dolar Banci DOLAR
CumparareVanzareCumparareVanzare
Akcenta4.64574.67183.75783.7917
Alpha Bank4.64404.67403.75943.8087
Banca Feroviară4.62704.66703.71323.8432
Banca Românească4.62944.69643.75033.8073
Banca Transilvania4.60704.70703.71733.8305
Bancpost4.59604.71603.71903.8390
Bank Leumi4.61584.69573.73513.8206
BCR4.58104.72603.69103.8710
BRD SocGen4.57404.73203.69903.8550
CEC4.61004.69003.73003.8300
Credit Agricole4.61004.70003.73003.8200
Credit Europe4.62004.70003.72003.8400
GarantiBank4.61854.69853.73953.8119
IdeaBank4.63404.68203.74203.8180
ING4.59334.72373.70603.8418
Libra Bank4.59504.71503.72003.8400
OTP Bank4.59004.73003.67803.8620
PatriaBank4.61504.68503.72003.8300
Piraeus Bank4.60004.71003.72003.8300
ProCreditBank4.61104.69903.72803.8290
Raiffeisen Bank4.59004.71503.72103.8610
UniCredit4.59004.71003.69963.8506
Veneto Banca România4.60004.70003.69303.8602

către articolul din Banck News

Scroll to Top

Caută