Clasament final concurs Planuri Afaceri

Clasament final cu punctajele obținute la concursul de planuri de afaceri organizat în cadrul proiectului A.C.T.I.V (Antreprenoriat, Creativitate și Tehnologie pentru Inițiative de Viitor) în regiunea SUD MUNTENIA, POCU/82/3/7/104010

Download PDF: Clasament final concurs 17.12.2018

În urma finalizării procesului de evaluare a planurilor de afaceri prezentate la concurs, vă comunicăm rezultatele finale, astfel:

Nr.crt Nr. înreg. Nume și Prenume Județul Medie obținută Status Observații
1 104010_84 Nicoleta Ciotan Giurgiu 92 Admis  
2 104010_92 Dumitru Simona Alexandra Argeș 90.33 Admis  
3 104010_28 Soare Cristina Madalina Arges 89.33 Admis  
4 104010_34 Buliga Eliana Laura Dâmbovița 89 Admis  
5 104010_62 Tuhuț Liliana Prahova 86 Admis  
6 104010_33 Alexe Dumitra Argeș 85.67 Admis Participant din publicul larg
7 104010_13 Zancu Andrei Marian Giurgiu 85.67 Admis  
8 104010_48 Nicula Gheorghiță Giurgiu 84.67 Admis  
9 104010_100 Costache Vasilica Daniela Arges 84 Admis Participant din publicul larg
10 104010_96 Movileanu Tarcisius Iulian Laurentiu Prahova 82.67 Admis  
11 104010_41 Ioniță Florin Ialomita 82.33 Admis  
12 104010_36 Ghita Eugen Ialomita 78.5 Admis Participant din publicul larg
13 104010_67 Vițu Manuela Prahova 78.33 Admis  
14 104010_79 Popescu Mihai Prahova 77.33 Admis  
15 104010_35 Rizescu Emilian Eugen Arges 77.33 Admis  
16 104010_55 Ungureanu Ion Dan Arges 77 Admis  
17 104010_89 Preda Filofteia-Claudia Arges 76.5 Admis Participant din publicul larg
18 104010_93 Ionescu Simona Elena Dambovita 75.67 Admis  
19 104010_47 Dragusin Gheorghe Tatian Ialomita 75.33 Admis Participant din publicul larg
20 104010_73 Sfetcu Mariana Arges 75 Admis  
21 104010_12 Constantinescu Andreea Arges 73.33 Admis  
22 104010_66 Balasoiu Madalina Georgiana Arges 72.67 Admis  
23 104010_9 Chelu Amelia Giurgiu 72.67 Admis  
24 104010_75 Galeteanu Marius Emilian Argeș 72.67 Admis  
25 104010_1 Martinescu Adina-Gabriela Arges 72 Admis  
26 104010_22 Piper Constantin Teleorman 72 Admis  
27 104010_19 Stancioiu Catalin Constantin Arges 72 Admis  
28 104010_101 Nicula Zina Giurgiu 71.67 Admis  
29 104010_68 Ene Marian Calarasi 71.33 Admis  
30 104010_58 Petrescu Andreea Izabela Arges 71 Admis  
31 104010_53 Anton Ioana Monica Teleorman 70.33 Admis  
32 104010_88 Catalin Carmen-Poliana Prahova 70.33 Admis  
33 104010_81 Tanase Mirela Prahova 70.33 Admis  
34 104010_63 Dobrin Livia Gabriela Arges 70 Admis  
35 104010_25 Tesileanu Costel-Razvan Arges 70 Admis  
36 104010_24 Pirlan Costel Teleorman 69.33 Admis  
37 104010_2 Stanimir Adrian-Gabriel Teleorman 69.33 Admis  
38 104010_20 Zlotea Catalin Daniel Ialomita 68.33 Admis  
39 104010_70 Teodorescu Marian Teodor Arges 68 Admis  
40 104010_90 Nicoleta Radoi Giurgiu 68 Admis  
41 104010_56 Bica Ionuț Cosmin Arges 67.33 Admis  
42 104010_40 Pristavu Florian Constantin Prahova 67.33 Admis  
43 104010_51 Uță Gigi Argeș 67 Admis  
44 104010_54 Buftea Jercan Ion Prahova 66 Admis  
45 104010_64 Dan Liviu Dambovita 66 Admis  
46 104010_57 Irimia Viorica Ileana Prahova 65.67 Admis  
47 104010_60 Lazar Elena Roxana Prahova 65.67 Admis  
48 104010_46 Mihai Gheorghe Lucian Calarasi 65.5 Admis  
49 104010_15 Badulescu Gabriel Mihai Prahova 65.33 Admis  
50 104010_8 Iordache Alexandru Prahova 65.33 Admis  
51 104010_43 Olteanu Ecaterina Elena Arges 65 Admis  
52 104010_71 Ducman Mariana Giurgiu 64 Admis  
53 104010_76 Mazilu Emanuela Giurgiu 63.67 Admis  
54 104010_50 Ungureanu Gica Teleorman 62.67 Admis  
55 104010_27 Enache Cristian Arges 72.33 Rezerva Participant din publicul larg
56 104010_10 Popa Anda Mariana Prahova 67.67 Rezerva Participant din publicul larg
57 104010_3 Maniu Adrian Ialomita 65 Rezerva Participant din publicul larg
58 104010_69 Dafinescu Marian Marius Prahova 62 Rezerva  
59 104010_74 Bucur Marilena Teleorman 61.5 Rezerva  
60 104010_16 Beldică Cătălin-Marian Prahova 61.5 Rezerva  
61 104010_18 Tolea Camelia Arges 59.67 Rezerva  
62 104010_6 Biloiu M. Alexandra Teleorman 58 Rezerva  
63 104010_82 Bercu Monica Melinda Prahova 58 Rezerva  
64 104010_83 Ungureanu NIcolae Prahova 57.5 Rezerva  
65 104010_17 Bordeianu Florinel Arges 57 Rezerva  
66 104010_98 Grigore Valentin Dambovița 55.5 Rezerva  
67 104010_4 Moise Adriana Dambovita 54.67 Rezerva  
68 104010_97 Salceanu Tudor Andrei Prahova 54.5 Rezervă  
69 104010_30 Constantin Dan Alexandru Prahova 53.5 Rezerva  
70 104010_49 Toma Gheorghita Prahova 53.33 Rezerva  
71 104010_39 Turosu Felicia Prahova 53.33 Rezerva  
72 104010_85 Baciu Nicu Ialomita 52.67 Rezerva  
73 104010_45 Ionascu Georgeta Giurgiu 51.5 Rezerva  
74 104010_65 Musat Madalin Andrei Arges 51.33 Rezerva  
75 104010_5 Patrana Adriana Teleorman 51 Rezerva  
76 104010_14 Romanti Anula Giurgiu 50.33 Rezerva  
77 104010_80 Vlasceanu Mirabela Dambovita 49 Respins  
78 104010_7 Suta Cristina Alexandra Arges 48.5 Respins Participant din publicul larg
79 104010_44 Olteanu George Daniel Arges 48.5 Respins Participant din publicul larg
80 104010_77 Bulai Mihaela Giurgiu 48.33 Respins  
81 104010_61 Dumitrache Liliana-Daniela Călărași 48 Respins  
82 104010_26 Grigore Cristian Daniel Dâmbovița 47.5 Respins  
83 104010_87 Pirvulescu Marian Dambovita 47.33 Respins  
84 104010_94 Voica Stefan Roberto Arges 47 Respins  
85 104010_32 Popescu Daniela-Stefania Arges 46.5 Respins  
86 104010_29 Sandu Cristina-Elena Arges 45.67 Respins  
87 104010_78 Badescu Mihai prahova 45.67 Respins  
88 104010_21 Pascu Constantin Catalin Prahova 45.33 Respins  
89 104010_52 Visoschi Ioan Prahova 41.5 Respins  
90 104010_31 Duta Daniel Aurelian Dambovita 39.33 Respins  
91 104010_86 Perdum Alexandru Cassian Dambovita 39 Respins  
92 104010_37 Munteanu Eugen Prahova 38 Respins  
93 104010_23 Bratu Cosmin Ionut Arges 37.67 Respins  
94 104010_11 Sobo Andreea-Beatrice Prahova 35.67 Respins  
95 104010_95 Dumitran Stelian Gelu Prahova 31.33 Respins  
96 104010_59 Ionita Laura Elena Dambovita 30.67 Respins  
97 104010_91 Roberto  Mihai Prahova 27.33 Respins  
98 104010_99 Stingaciu Valentin Vasile Calarasi 24 Respins  
99 104010_72 Stoica – Cotescu Mariana Ioana Arges 4.33 Respins  
100 104010_38 Nistorescu Eugenia Prahova 0 Descalificat  
101 104010_42 Onica Gabriel Prahova 0 Descalificat  

 

Vă mulțumim că ați participat la concursul nostru de planuri de afaceri, suntem convinși că toate afacerile dumneavoastră sunt necesare pieței din Romania și sperăm că le veti implementa cu succes, indiferent de rezultatul final al acestui concurs.

Cu considerație,

Coordonator Concurs Planuri de Afaceri                                       Manager proiect

Tabacaru Manuela                                                                            Alexandra Dumitru      

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Scroll to Top

Caută