Clasament preliminar concurs Planuri Afaceri

Clasament preliminar cu punctajele obținute la concursul de planuri de afaceri organizat în cadrul proiectului A.C.T.I.V (Antreprenoriat, Creativitate și Tehnologie pentru Inițiative de Viitor) în regiunea SUD MUNTENIA, POCU/82/3/7/104010

Download PDF: Clasament preliminar 12 decembrie 2018

În urma evaluării celor 101 planuri de afaceri prezentate în concurs, vă comunicăm rezultatele preliminare, astfel:

Nr.crt Nr. înreg. Nume și Prenume Județul Medie obținută Status Observații
1 104010_84 Nicoleta Ciotan Giurgiu 92.00 Admis
2 104010_92 Dumitru Simona Alexandra ARGES 90.33 Admis
3 104010_28 Soare Cristina Madalina Arges 89.33 Admis
4 104010_34 Buliga Eliana Laura Dâmbovița 89.00 Admis
5 104010_62 Tuhuț Liliana Prahova 86.00 Admis
6 104010_33 Alexe Dumitra Argeș 85.67 Admis Participant din publicul larg
7 104010_13 Zancu Andrei Marian Giurgiu 85.67 Admis
8 104010_48 Nicula Gheorghița Giurgiu 84.67 Admis
9 104010_100 Costache Vasilica Daniela Arges 84.00 Admis Participant din publicul larg
10 104010_96 Movileanu Tarcisius Iulian Laurentiu Prahova 82.67 Admis
11 104010_41 Ioniță Florin Ialomita 82.33 Admis
12 104010_67 Vițu Manuela Prahova 78.33 Admis
13 104010_79 Popescu Mihai Prahova 77.33 Admis Participant din publicul larg
14 104010_35 Rizescu Emilian Eugen Arges 77.33 Admis
15 104010_93 Ionescu Simona Elena Dambovita 75.67 Admis
16 104010_47 Dragusin Gheorghe Tatian Ialomita 75.33 Admis Participant din publicul larg
17 104010_73 Sfetcu Mariana Arges 75.00 Admis
18 104010_12 Constantinescu Andreea Arges 73.33 Admis
19 104010_66 Balasoiu Madalina Georgiana Arges 72.67 Admis
20 104010_9 Chelu Amelia Giurgiu 72.67 Admis
21 104010_75 Galeteanu Marius Emilian Argeș 72.67 Admis
22 104010_27 Enache Cristian Arges 72.33 Admis Participant din publicul larg
23 104010_1 Martinescu Adina-Gabriela Arges 72.00 Admis
24 104010_22 Piper Constantin Teleorman 72.00 Admis
25 104010_19 Stancioiu Catalin Constantin Arges 72.00 Admis
26 104010_101 Nicula Zina Giurgiu 71.67 Admis
27 104010_68 Ene Marian Calarasi 71.33 Admis
28 104010_58 Petrescu Andreea Izabela Arges 71.00 Admis
29 104010_53 Anton Ioana Monica Teleorman 70.33 Admis
30 104010_88 Catalin Carmen-Poliana Prahova 70.33 Admis
31 104010_81 Tanase Mirela Prahova 70.33 Admis
32 104010_63 Dobrin Livia Gabriela Arges 70.00 Admis
33 104010_25 Tesileanu Costel-Razvan Arges 70.00 Admis
34 104010_24 Pirlan Costel Teleorman 69.33 Admis
35 104010_2 Stanimir Adrian-Gabriel Teleorman 69.33 Admis
36 104010_20 Zlotea Catalin Daniel Ialomita 68.33 Admis
37 104010_70 Teodorescu Marian Teodor Arges 68.00 Admis
38 104010_56 Bica Ionuț Cosmin Arges 67.33 Admis
39 104010_40 Pristavu Florian Constantin Prahova 67.33 Admis
40 104010_51 Uță Gigi Argeș 67.00 Admis
41 104010_54 Buftea Jercan Ion Prahova 66.00 Admis
42 104010_64 Dan Liviu Dambovita 66.00 Admis
43 104010_57 Irimia Viorica Ileana Prahova 65.67 Admis
44 104010_60 Lazar Elena Roxana Prahova 65.67 Admis
45 104010_15 Badulescu Gabriel Mihai Prahova 65.33 Admis
46 104010_8 Iordache Alexandru Prahova 65.33 Admis
47 104010_6 Biloiu M. Alexandra Teleorman 64.67 Admis
48 104010_90 Nicoleta Radoi Giurgiu 64.33 Admis
49 104010_76 Mazilu Emanuela Giurgiu 63.67 Admis
50 104010_46 Mihai Gheorghe Lucian Calarasi 63.33 Admis
51 104010_55 Ungureanu Dan Arges 63.00 Admis
52 104010_50 Ungureanu Gica Teleorman 62.67 Admis
53 104010_71 Ducman Mariana Giurgiu 62.33 Admis
54 104010_43 Olteanu Ecaterina Elena Arges 62.00 Admis
55 104010_89 Preda Filofteia-Claudia Arges 68.33 Rezerva Participant din publicul larg
56 104010_10 Popa Anda Mariana Prahova 67.67 Rezerva Participant din publicul larg
57 104010_3 Maniu Adrian Ialomita 65.00 Rezerva Participant din publicul larg
58 104010_36 Ghita Eugen Ialomita 63.00 Rezerva Participant din publicul larg
59 104010_74 Bucur Marilena Teleorman 61.67 Rezerva
60 104010_16 Beldică Cătălin-Marian Prahova 61.00 Rezerva
61 104010_18 Tolea Camelia Arges 59.67 Rezerva
62 104010_82 Bercu Monica Melinda Prahova 59.33 Rezerva
63 104010_83 Ungureanu NIcolae Prahova 59.33 Rezerva
64 104010_45 Ionascu Georgeta Giurgiu 58.67 Rezerva
65 104010_32 Popescu Daniela-Stefania Arges 58.33 Rezerva
66 104010_17 Bordeianu Florinel Arges 57.00 Rezerva
67 104010_98 Grigore Valentin Dambovița 56.67 Rezerva
68 104010_69 Dafinescu Marian Marius Prahova 56.00 Rezerva
69 104010_30 Constantin Dan Alexandru Prahova 55.00 Rezerva
70 104010_4 Moise Adriana Dambovita 54.67 Rezerva
71 104010_49 Toma Gheorghita Prahova 53.33 Rezerva
72 104010_39 Turosu Felicia Prahova 53.33 Rezerva
73 104010_85 Baciu Nicu Ialomita 52.67 Rezerva
74 104010_65 Musat Madalin Andrei Arges 51.33 Rezerva
75 104010_5 Patrana Adriana Teleorman 51.00 Rezerva
76 104010_14 Romanti Anula Giurgiu 50.33 Rezerva
77 104010_80 Vlasceanu Mirabela Dambovita 49.00 Respins
78 104010_77 Bulai Mihaela Giurgiu 48.33 Respins
79 104010_26 Grigore Cristian Daniel Dâmbovița 48.00 Respins
80 104010_87 Pirvulescu Marian Dambovita 47.33 Respins
81 104010_7 Suta Cristina Alexandra Arges 47.33 Respins Participant din publicul larg
82 104010_97 Salceanu Tudor Andrei Prahova 47.00 Respins
83 104010_61 Dumitrache Liliana-Daniela Călărași 46.33 Respins
84 104010_44 Olteanu George Daniel Arges 46.33 Respins Participant din publicul larg
85 104010_94 Voica Stefan Roberto Arges 46.33 Respins
86 104010_29 Sandu Cristina-Elena Arges 45.67 Respins
87 104010_78 Badescu Mihai prahova 45.67 Respins
88 104010_21 Pascu Constantin Catalin Prahova 45.33 Respins
89 104010_52 Visoschi Ioan Prahova 42.00 Respins
90 104010_31 Duta Daniel Aurelian Dambovita 39.33 Respins
91 104010_86 Perdum Alexandru Cassian Dambovita 39.00 Respins
92 104010_23 Bratu Cosmin Ionut Arges 37.67 Respins
93 104010_37 Munteanu Eugen Prahova 36.00 Respins
94 104010_11 Sobo Andreea-Beatrice Prahova 35.67 Respins
95 104010_95 Dumitran Stelian Gelu Prahova 31.33 Respins
96 104010_59 Ionita Laura Elena Dambovita 30.67 Respins
97 104010_91 Roberto  Mihai Mihaila 27.33 Respins
98 104010_99 Stingaciu Valentin Vasile Calarasi 24.00 Respins
99 104010_72 Stoica – Cotescu Mariana Ioana Arges 4.33 Respins
100 104010_38 Nistorescu Eugenia Prahova 0.00 Descalificat
101 104010_42 Onica Gabriel Prahova 0.00 Descalificat

 

Contestații se pot depune până vineri 14 decembrie 2018, ora 18.

Clasamentul final, in urma contestatiilor va fi afisat pe data de 17 decembrie 2018.

Vă mulțumim că ați participat la concursul nostru de planuri de afaceri, suntem convinși că toate afacerile dumneavoastră sunt necesare pieței din Romania și sperăm că le veti implementa cu succes, indiferent de rezultatul final al acestui concurs.

 

Cu considerație,

Coordonator Concurs Planuri de Afaceri                                       Manager proiect

Tabacaru Manuela                                                                                  Alexandra Dumitru                              

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Scroll to Top

Caută